Vector Electronics
제품 번호:
CCA17S/90
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$214.8995
$214.8995
5
$211.0634
$1055.317
10
$207.22635
$2072.2635
25
$204.15614
$5103.9035
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | VectorPak™ CCA |
| Card Size Range | 6.000" ~ 8.000" H x 9.600" L (152.40mm ~ 203.20mm x 243.84mm) |
| Type | Assembled Subracks with Card Guides |
| Mfr | Vector Electronics |
| Height | 5U = 8.750" (222.25mm) |
| Material | Aluminum |
| Guide Method | Card Guide |
| Package | Bulk |
| Size / Dimension | 12.000" L x 19.000" W (304.80mm x 482.60mm) |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | CCA17S |