Panduit Corp
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$95.1235
$95.1235
10
$92.4084
$924.084
25
$89.69064
$2242.266
50
$86.97288
$4348.644
100
$84.255025
$8425.5025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Adjustable |
| Series | CCA |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Cleat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 3.980" (101.09mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 4.530" (115.06mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 2.170" (55.12mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | CCALTR |