Panduit Corp
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$41.4485
$41.4485
10
$40.29425
$402.9425
25
$39.14304
$978.576
50
$37.99183
$1899.5915
100
$36.840525
$3684.0525
500
$35.689239
$17844.6195
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polymer |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Adjustable |
| Series | CCP |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Cleat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.320" (58.93mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 1.610" (40.89mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.710" (43.43mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | CCPL1H |