Texas Instruments
제품 번호:
CD40105BF3A
제조업체:
패키지:
16-CDIP
배치:
-
설명:
IC FIFO ASYNC 16X4 16CDIP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| FWFT Support | No |
| Retransmit Capability | No |
| Current - Supply (Max) | 100µA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-CDIP |
| Bus Directional | Uni-Directional |
| Function | Asynchronous |
| Series | 4000B |
| Access Time | - |
| Programmable Flags Support | No |
| Memory Size | 64 (16 x 4) |
| Package / Case | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Data Rate | 8MHz |
| Expansion Type | Depth, Width |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 18 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |