CUI Devices
제품 번호:
CDMG13008L-02
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 75DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0235
$2.0235
10
$1.6815
$16.815
25
$1.55306
$38.8265
40
$1.459675
$58.387
80
$1.3699
$109.592
440
$1.174694
$516.86536
1000
$1.143819
$1143.819
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 1.05 kHz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 0.512" Dia (13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Ratings | - |
| Series | CDMG |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 200 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 1050Hz |
| Power - Max | 400 mW |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Base Product Number | CDMG13008 |
| Efficiency - dBA | 75.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |