/ Fixed Inductors / CDRH12D58/ANP-101MC
minImg
CDRH12D58/ANP-101MC
Sumida America Components Inc.
제품 번호:
CDRH12D58/ANP-101MC
설명:
FIXED IND 100UH 1.3A 223MOHM SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 223mOhm Max
Ratings -
Series CDRH12D58/A
Inductance 100 µH