Cosel USA, Inc.
제품 번호:
CDS6002412
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC DC CONVERTER 12.5V 600W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$379.7435
$379.7435
5
$373.6198
$1868.099
10
$367.4942
$3674.942
25
$342.99446
$8574.8615
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Isolation | 500 V |
| Voltage - Output 1 | 12.5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 48A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Series | CDS (600W) |
| Power (Watts) | 600 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 23-DIP Module |
| Efficiency | 83% |
| Mfr | Cosel USA, Inc. |
| Features | - |
| Package | Box |