Bourns Inc.
제품 번호:
CDSOT236-0504C
제조업체:
패키지:
SOT-23-6
배치:
-
설명:
TVS DIODE 5VWM 10VC SOT23-6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.292
$1.292
10
$1.15425
$11.5425
100
$0.90022
$90.022
500
$0.74366
$371.83
1000
$0.5871
$587.1
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5.5A (8/20µs) |
| Applications | HDMI |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | - |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 10V |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | CDSOT236 |