Cvilux USA
제품 번호:
CF20341D0R0-NH
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN FFC BOTTOM 34POS 0.5MM R/A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.40565
$4.0565
25
$0.37088
$9.272
50
$0.34903
$17.4515
100
$0.334495
$33.4495
250
$0.305368
$76.342
500
$0.290852
$145.426
1000
$0.239942
$239.942
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Color | Black |
| Voltage Rating | 50V |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Thermoplastic, Halogen Free |
| Current Rating (Amps) | 0.4A |
| Contact Finish | Tin |
| Height Above Board | 0.079" (2.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| FFC, FCB Thickness | 0.30mm |
| Connector/Contact Type | Contacts, Bottom |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Cvilux USA |
| Features | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Cable End Type | Straight |
| Number of Positions | 34 |
| Contact Finish Thickness | 120.0µin (3.05µm) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Series | CF20 |
| Locking Feature | Slide Lock |
| Housing Color | Natural |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |
| Actuator Material | Thermoplastic, Halogen Free |