CUI Devices
제품 번호:
CFM-3010B-0100-316
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 30X10.5MM 5VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.429
$7.429
10
$7.0889
$70.889
25
$6.66672
$166.668
50
$6.41345
$320.6725
100
$5.907195
$590.7195
250
$5.527442
$1381.8605
500
$5.443063
$2721.5315
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 3.2 CFM (0.090m³/min) |
| Noise | 31.6dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.240A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 5VDC |
| Voltage Range | 4.5 ~ 5.5VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 10000 RPM |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart |
| Width | 10.50mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.130 in H2O (32.4 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 30mm L x 30mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | CFM-30B |
| Power (Watts) | 1.2 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | CFM-3010 |