CUI Devices
제품 번호:
CFM-3828BF-1180-556
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.5685
$12.5685
10
$11.9928
$119.928
25
$11.27916
$281.979
50
$10.85071
$542.5355
100
$9.99419
$999.419
250
$9.351686
$2337.9215
500
$9.208901
$4604.4505
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 16.9 CFM (0.473m³/min) |
| Noise | 55.6dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.600A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 10.8 ~ 13.2VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 18000 RPM |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart |
| Width | 28.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 1.880 in H2O (468.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 38mm L x 38mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | CFM-38BF |
| Power (Watts) | 7.2 W |
| Package | Box |