CUI Devices
제품 번호:
CFM-7015B-150-406-20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.9275
$9.9275
10
$9.47815
$94.7815
25
$8.91404
$222.851
50
$8.57565
$428.7825
100
$7.898585
$789.8585
250
$7.390848
$1847.712
500
$7.278007
$3639.0035
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 32.1 CFM (0.899m³/min) |
| Noise | 40.6dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.330A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 10.8 ~ 13.2VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 5000 RPM |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 15.50mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.220 in H2O (54.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 70mm L x 70mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | CFM-70B |
| Power (Watts) | 3.96 W |
| Package | Box |