CUI Devices
제품 번호:
CFM-7015V-128-265-20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.9445
$6.9445
10
$6.7127
$67.127
25
$6.5189
$162.9725
50
$6.13092
$306.546
100
$5.51
$551
300
$5.432385
$1629.7155
500
$5.083165
$2541.5825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 23.0 CFM (0.644m³/min) |
| Noise | 26.5dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.086A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 4.5 ~ 13.8VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 2800 RPM |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 15.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.090 in H2O (22.4 Pa) |
| Bearing Type | omniCOOL™ Magnetic Sleeve |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 70mm L x 70mm H |
| Weight | 0.091 lb (41.28 g) |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | CFM-70V |
| Power (Watts) | 1.04 W |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CFM-7015 |