CUI Devices
제품 번호:
CFM-8025B-235-364-20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.5475
$9.5475
10
$9.1162
$91.162
25
$8.57356
$214.339
50
$8.24809
$412.4045
100
$7.59696
$759.696
250
$7.108584
$1777.146
500
$7.000056
$3500.028
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 43.3 CFM (1.21m³/min) |
| Noise | 36.4dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.150A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Voltage Range | 21.6 ~ 26.4VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 3500 RPM |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.170 in H2O (42.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | CFM-80B |
| Power (Watts) | 3.6 W |
| Package | Box |