CUI Devices
제품 번호:
CFM-9225V-230-340-20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.847
$7.847
10
$7.49075
$74.9075
25
$7.04482
$176.1205
56
$6.777404
$379.534624
112
$6.242346
$699.142752
280
$5.841075
$1635.501
504
$5.751889
$2898.952056
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 51.5 CFM (1.44m³/min) |
| Noise | 34.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.087A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Voltage Range | 8 ~ 27.6VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 3000 RPM |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.150 in H2O (37.4 Pa) |
| Bearing Type | omniCOOL™ Magnetic Sleeve |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 92mm L x 92mm H |
| Weight | 0.203 lb (92.08 g) |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | CFM-92V |
| Power (Watts) | 2.09 W |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CFM-9225 |