CFR-50JR-52-110R
YAGEO
제품 번호:
CFR-50JR-52-110R
설명:
RES 110 OHM 5% 1/2W AXIAL
재고 : 10000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 110 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W