CFR100JR-73-1K1
YAGEO
제품 번호:
CFR100JR-73-1K1
제조업체:
YAGEO
패키지:
Axial
설명:
RES 1.1K OHM 5% 1W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 1W