Bourns Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.20615
$2.0615
25
$0.17252
$4.313
100
$0.109345
$10.9345
250
$0.084436
$21.109
500
$0.071972
$35.986
1000
$0.048934
$48.934
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Capacitance @ Frequency | 0.5 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 50 V |
| Series | ChipGuard® MLD |
| Energy | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 12 V |
| Base Product Number | CG060 |