/ Ceramic Capacitors / CGA3E2X5R1H682K080AA
minImg
CGA3E2X5R1H682K080AA
TDK Corporation
제품 번호:
CGA3E2X5R1H682K080AA
제조업체:
TDK Corporation
설명:
CAP CER 6800PF 50V X5R 0603
재고 : 4204
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X5R
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series CGA
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 6800 pF