TDK Corporation
제품 번호:
CGA6M1X8L1C156M200AC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER X8L 16V 15UF 20% 2.00MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.071
$2.071
10
$1.6777
$16.777
50
$1.46452
$73.226
100
$1.28155
$128.155
500
$0.976391
$488.1955
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X8L |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | CGA |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 15 µF |
| Features | High Temperature |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |