/ Ceramic Capacitors / CGA9L1X7S3A223K160KA
minImg
CGA9L1X7S3A223K160KA
TDK Corporation
제품 번호:
CGA9L1X7S3A223K160KA
제조업체:
TDK Corporation
설명:
CAP CER 0.022UF 1KV X7S 2220
재고 : 870
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X7S
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series CGA
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Thickness (Max) 0.075" (1.90mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.022 µF