TDK Corporation
제품 번호:
CGA9L2X7R2A684K160KA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.68UF 100V X7R 2220
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.444
$1.444
10
$1.14
$11.4
50
$0.98781
$49.3905
100
$0.854905
$85.4905
500
$0.645943
$322.9715
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | CGA |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 0.68 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |