TE Connectivity Raychem Cable Protection
제품 번호:
CGPT-3.2/1.6-9-SP
패키지:
-
배치:
-
설명:
CGPT-3.2/1.6-9-SP METER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.874
$0.874
10
$0.7581
$7.581
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.062" (1.57mm) |
| Shrink Temperature | 80°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C) |
| Color | White |
| Recovered Wall Thickness | 0.019" (0.48mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | CGPT |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | Enter Number of Meters in Order Quantity |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Inner Diameter - Supplied | 0.125" (3.18mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | Chemical Resistant, Flame Retardant, Solvent Resistant |
| Shelf Life | 144 Months |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Base Product Number | CGPT |