Bourns Inc.
제품 번호:
CHV2010-JW-104EST
제조업체:
패키지:
2010
배치:
-
설명:
RESHV ST 2010 100K 5% 0.5W TCR20
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.684
$0.684
10
$0.3629
$3.629
50
$0.24909
$12.4545
100
$0.214415
$21.4415
500
$0.157434
$78.717
1000
$0.13945
$139.45
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2010 |
| Ratings | - |
| Resistance | 100 kOhms |
| Series | CHV-ST |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |