TDK Corporation
제품 번호:
CKCM25X8R1H332M060AK
제조업체:
패키지:
0405 (1012 Metric)
배치:
-
설명:
CAP ARRAY 3300PF 50V X8R 0504
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1615
$0.1615
10
$0.1159
$1.159
50
$0.09272
$4.636
100
$0.08398
$8.398
500
$0.06764
$33.82
1000
$0.06156
$61.56
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Number of Capacitors | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | X8R |
| Size / Dimension | 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 0405 (1012 Metric) |
| Ratings | - |
| Series | CKC |
| Package / Case | 0504 (1410 Metric) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 3300pF |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |