Samsung Electro-Mechanics
제품 번호:
CL03B682KP3NNNC
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 6800PF 10V X7R 0201
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.114
$0.114
10
$0.0836
$0.836
50
$0.04731
$2.3655
100
$0.039235
$3.9235
500
$0.027531
$13.7655
1000
$0.0228
$22.8
2500
$0.021223
$53.0575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CL |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Mfr | Samsung Electro-Mechanics |
| Capacitance | 6800 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |