YAGEO
제품 번호:
CL0612KRX7R9BB104
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.304
$0.304
10
$0.2071
$2.071
50
$0.13813
$6.9065
100
$0.11742
$11.742
500
$0.082878
$41.439
1000
$0.072514
$72.514
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Bypass, Decoupling |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CL |
| Package / Case | 0612 (1632 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Mfr | YAGEO |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | Low ESL (Reverse Geometry) |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |