Samsung Electro-Mechanics
제품 번호:
CL31A225KC9LNNC
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 2.2UF 100V X5R 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9785
$0.9785
10
$0.74195
$7.4195
50
$0.61655
$30.8275
100
$0.530955
$53.0955
500
$0.411046
$205.523
1000
$0.35396
$353.96
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CL |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Samsung Electro-Mechanics |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | Low Profile |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |