/ Circuit Breakers / CLB-403-11A5N-W-H/40
minImg
CLB-403-11A5N-W-H/40
Carling Technologies
제품 번호:
CLB-403-11A5N-W-H/40
제조업체:
Carling Technologies
설명:
CIRCUIT BREAKER
사용자 가이드
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CE, cUL, TUV, UL1077, UL1500
Current Rating (Amps) 40A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series CLB
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V