/ Fixed Inductors / CLF10060NIT-220M-D
minImg
CLF10060NIT-220M-D
TDK Corporation
제품 번호:
CLF10060NIT-220M-D
제조업체:
TDK Corporation
설명:
FIXED IND 22UH 2.65A 51.6MOHM SM
재고 : 898
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 2.65A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.65 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
Product Status Last Time Buy
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 51.6mOhm Max
Inductance 22 µH