Panduit Corp
제품 번호:
CLT125F-.75M20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SLIT WRAP 1.278" X 750' BLACK
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Slit Harness |
| Series | CLT |
| Type | Slit Wrap |
| Length | 750' (228.60m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 1.278" (32.46mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 1.536" (39.01mm) |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | Crush Resistant, Impact Resistant |
| Wall Thickness | 0.008" ~ 0.030" (0.20mm ~ 0.76mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | CLT125 |
| Heat Protection | - |