Panduit Corp
제품 번호:
CLT38F-C20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SLIT WRAP 0.394" X 100' BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$60.363
$60.363
10
$58.6397
$586.397
50
$55.19044
$2759.522
100
$53.465715
$5346.5715
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Slit Harness |
| Series | CLT |
| Type | Slit Wrap |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.394" (10.00mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 0.524" (13.30mm) |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | Crush Resistant, Impact Resistant |
| Wall Thickness | 0.007" ~ 0.025" (0.18mm ~ 0.64mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | CLT38F |
| Heat Protection | - |