Citizen
제품 번호:
CLU024-1204B8-32GV1F6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB CLU024 WARM WHT SQUARE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.49
$13.49
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 9.80mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | - |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | 360mA |
| Current - Max | 720mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 95 (Typ) |
| Size / Dimension | 13.50mm L x 13.50mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 95 lm/W |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 1225lm (Typ) |
| Series | CLU024 |
| Temperature - Test | 25°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Citizen |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 35.7V |
| Features | - |
| Height | 1.40mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CLU024 |
| CCT (K) | - |