Citizen
제품 번호:
CLU02Q-1203E1-402H7X5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB CLU02Q NEUT WHT SQ 4000K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.6715
$5.6715
54
$4.006891
$216.372114
108
$3.281898
$354.444984
486
$2.766714
$1344.623004
972
$2.537744
$2466.687168
2052
$2.432798
$4992.101496
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 9.70mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | - |
| Color | White, Neutral |
| Current - Test | 270mA |
| Current - Max | 690mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 97 (Typ) |
| Size / Dimension | 13.50mm L x 13.50mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 128 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 1262lm (Typ) |
| Series | CLU02Q |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Citizen |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 33.8V |
| Features | With Connector |
| Height | 1.40mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CLU02Q |
| CCT (K) | 4000K 2-Step MacAdam Ellipse |