Citizen
제품 번호:
CLU038-1205C4-403H5K2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB CLU038 NEUT WHT SQ 4000K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.818
$11.818
48
$8.570586
$411.388128
96
$7.08205
$679.8768
480
$6.202474
$2977.18752
960
$5.86415
$5629.584
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 14.50mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | - |
| Color | White, Neutral |
| Current - Test | 450mA |
| Current - Max | 1.15A |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Size / Dimension | 19.00mm L x 19.00mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 126 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 1965lm (Typ) |
| Series | CLU038 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Citizen |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 34.6V |
| Features | - |
| Height | 1.40mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CLU038 |
| CCT (K) | 4000K 3-Step MacAdam Ellipse |