Laird-Signal Integrity Products
제품 번호:
CM5740Z171R-10
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 20A 4LN 170 OHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.952
$3.952
10
$3.62045
$36.2045
25
$3.29118
$82.2795
50
$2.76469
$138.2345
100
$2.369775
$236.9775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1mOhm |
| Impedance @ Frequency | 170 Ohms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.570" L x 0.435" W (14.48mm x 11.05mm) |
| Height (Max) | 0.413" (10.49mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CM |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 8 Flat Lead |
| Number of Lines | 4 |
| Current Rating (Max) | 20A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |