Panduit Corp
제품 번호:
CM6PIW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
OUTLET BOX, 6 PORT, MUTOA, OFF W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | White, Off |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 1.874" (47.60mm) |
| Series | Mini-Com® |
| Type | Modular Insert |
| For Use With/Related Products | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Number of Ports | 6 |
| Length | 7.902" (200.70mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | 1/2 Size |
| Features | - |
| Port Direction | Angled/Sloped |
| Package | Bulk |
| Width | 1.810" (45.97mm) |