CreeLED, Inc.
제품 번호:
CMA1516-0000-00PN0U0A40G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB XLAMP NEUT WHT SQU 4000K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.244
$5.244
10
$4.9818
$49.818
50
$4.84025
$242.0125
100
$4.4574
$445.74
200
$4.05365
$810.73
500
$3.796694
$1898.347
1000
$3.5625
$3562.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 9.00mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | White, Neutral |
| Current - Test | 450mA |
| Current - Max | 840mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Size / Dimension | 15.85mm L x 15.85mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 133 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 2088lm (Typ) |
| Series | XLamp® CMA1516 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 35V |
| Features | - |
| Height | 1.70mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CMA1516 |
| CCT (K) | 4000K 3-Step MacAdam Ellipse |