Panduit Corp
제품 번호:
CMAA1BL-X
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MODULAR FURNITURE ADAPTER, AUSTR
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Black |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 0.680" (17.27mm) |
| Series | Mini-Com® |
| Type | Faceplate |
| For Use With/Related Products | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Number of Ports | 1 |
| Length | 1.110" (28.19mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Single Gang |
| Features | Mounting Hardware |
| Port Direction | Straight |
| Package | Bulk |
| Width | 1.110" (28.19mm) |
| Base Product Number | CMAA1B |