CMF5018R700FHEB
Vishay Dale
제품 번호:
CMF5018R700FHEB
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 18.7 OHM 1/4W 1% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 18.7 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W