CMF5524K900CEEA
Vishay Dale
제품 번호:
CMF5524K900CEEA
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 24.9K OHM 1/2W 0.25% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 24.9 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W