CMF554R6400FLRE
Vishay Dale
제품 번호:
CMF554R6400FLRE
설명:
RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.64 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W