CMF60100R00BEBF
Vishay Dale
제품 번호:
CMF60100R00BEBF
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 100 OHM 1W .1% AXIAL
재고 : 50
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1W