CMF601M7800FKEB
Vishay Dale
제품 번호:
CMF601M7800FKEB
설명:
RES 1.78M OHM 1W 1% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.78 MOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W