Vishay Dale
제품 번호:
CMF602M0000FKBF
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 2M OHM 1W 1% AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.2915
$5.2915
10
$4.7804
$47.804
25
$4.37342
$109.3355
50
$4.06828
$203.414
100
$3.559745
$355.9745
250
$3.05121
$762.8025
500
$2.796952
$1398.476
1000
$2.563014
$2563.014
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 2 MOhms |
| Series | CMF |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CMF60 |