CMF702M1500FHEB
Vishay Dale
제품 번호:
CMF702M1500FHEB
설명:
RES 2.15M OHM 1.75W 1% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.15 MOhms
Series CMF
Power (Watts) 1.75W