Delta Electronics/Cyntec
제품 번호:
CMLE064T-R22MS0R987
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
FIXED IND 220NH 38A 0.98MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.406
$1.406
10
$1.31005
$13.1005
25
$1.20916
$30.229
50
$1.00738
$50.369
100
$0.947055
$94.7055
250
$0.84626
$211.565
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 28.5A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 38 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.299" L x 0.260" W (7.60mm x 6.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.98mOhm |
| Ratings | - |
| Series | CMLE064T |
| Inductance | 220 nH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Delta Electronics/Cyntec |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |
| Base Product Number | CMLE064T |