CMPD2003 BK
패키지:
SOT-23
배치:
설명:
DIODE GEN PURP 200V 200MA SOT23
수량:
배달:
지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 200 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 200 mA |
| Mfr | Central Semiconductor Corp |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Bulk |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |