CUI Devices
제품 번호:
CMS-211337-24SP-X8
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKER, 21 X 13 MM, 3.7 MM DEEP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.641
$2.641
10
$2.1888
$21.888
25
$2.02084
$50.521
40
$1.898575
$75.943
80
$1.78125
$142.5
440
$1.526004
$671.44176
2500
$1.509294
$3773.235
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 800 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | IPX8 |
| Height - Seated (Max) | 0.146" (3.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 2 W |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 1kHz |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | 10% @ 2kHz |
| Efficiency - dBA | 102.00 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 0.827" L x 0.512" W (21.00mm x 13.00mm) |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B-N38 |
| Series | CMS |
| Type | General Purpose |
| Power - Max | 2.2 W |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - Testing | 100mm |