Eaton - Electronics Division
제품 번호:
CMS3-14-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 1.31MH 750MA 2LN SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.282
$5.282
10
$4.8393
$48.393
25
$4.39964
$109.991
50
$3.6955
$184.775
100
$3.16768
$316.768
250
$2.991664
$747.916
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 160°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 300mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm) |
| Height (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CMS |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 750mA |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 1.31 mH @ 100 kHz |